Om lid te worden moet je aan 3 voorwaarden voldoen:
Je komt best even langs op één van onze wekelijkse trainingen. Als kandidaat-lid krijg je 3 gratis initiaties waar je kan proeven van de sfeer in het zwembad en nadien in de cafetaria. Geef voordien even een seintje aan onze info@thesharks.be, dan zorgen we er voor dat er iemand klaar staat om je te ontvangen. Voor en na de training beantwoorden we graag al je vragen. Ben je nadien overtuigd dan krijg je een inschrijvingsformulier en een medische fiche. Nadat je beide ingevuld teruggebracht hebt en het lidgeld hebt overgeschreven, ben je lid van The Sharks.
Heb je al een duikbrevet bij een andere NELOS club, dan kan je met behoud van je brevet lid worden bij The Sharks.
Heb je een brevet bij een andere federatie (PADI, SSI, IANTD, …) dan kan je huidig brevet omgezet worden naar een gelijkwaardig NELOS-brevet. Hiervoor zijn verschillende mogelijkheden, die geval per geval moeten bekeken worden. Je neemt hiervoor best even contact met onze duikschoolverantwoordelijke.
Voor een opleiding tot 1* duiker betaal je 300€ inclusief lidgeld voor 1 jaar (12 maanden). Hierin zit ineens ook de opleiding voor basis-nitrox duiker en het cursusboekje. Je geniet uiteraard van alle voordelen van de andere leden, zie hieronder.
Start je de opleiding september of later in het jaar dan betaal je 350€. Maar dan ben je meteen lid tot december van het volgende jaar (15 maanden).
Het jaarlijks lidgeld voor duikende leden bij The Sharks 170€. Hier is inbegrepen:
Wat is niet inbegrepen?
Dan kan je ook 2e lid worden bij The Sharks. Dan blijf je lid bij die andere NELOS club, maar mag je ook deelnemen aan alle activiteiten en trainingen van The Sharks. Het lidgeld hiervoor bedraagt 80€.
Duik je niet maar wil je toch deelnemen aan de activiteiten? Dan kan je steunend lid worden. Het lidgeld bedraagt dan 40€ per jaar.
Het lidmaatschapsformulier vind je op de hier.